top of page

Nasze miejsce w Będzinie

Już w ten piątek otwieramy nasze miejsce w Będziecie. Kameralne studio jogi, gdzie na sali mieści się około 6 osób. Instruktor ma kontrolę nad całą grupą, prawie jak na zajęciach indywidualnych. U nas otrzymasz pełne wsparcie w praktyce jogi i z każdym kolejnym spotkaniem Twoja technika będzie się widocznie poprawiać.


Ze względu na utrzymanie jakości obsługi i ogólnie całych zajęć byłam zmuszona zawiesić sprzedaż karnetów open. Osoby, które nastawiały się na kupno takiego karnetu ze zniżką na dniu otwartym będą miały taką możliwość ale dostępne są jedynie 3 szt. Osoby posiadające karnet open powinny mieć pierwszeństwo wejścia na zajęcia. W tak kameralnej grupie, przy obecnym zainteresowaniu nie byłoby to możliwe, więc byłoby to zwyczajnie nie fair. Nie chce żeby osoby z takim karnetem lądowały na liście rezerwowej, a nie mogę zagwarantować wolnych miejsc na każde zajęcia. Dziękuję za tak wielką chęć praktykowania ze mną jogi.


Plan zajęć jogi na ten dzień obejmuje dni od poniedziałku do czwartku godziny popołudniowe. Pojawia się co raz większe zainteresowanie zajęciami również do południa. Jeżeli jesteś jedną z osób, której zależy na innych godzinach zajęć niż dostępne - skontaktuj się ze mną. Są przewidziane dodatkowe godziny zajęć.


ZAPISY NA ZAJECIA JOGI SĄ OBOWIĄZKOWE. Nie ma możliwości wejść na zajęcia bez uprzedniej rezerwacji miejsca. Sala jest kameralna i chce żeby zajęcia były prowadzone w przyjemnej przestrzeni a nie ciasnocie. Proszę nie zapominać o zapisach. Dodatkowym atutem jest zostawianie nr telefonu, ponieważ będę się kontaktować z osobami zapisanymi i informować osoby rezerwowe o potencjalnym zwolnieniu się miejsca.


Piątek jest dniem konsultacji psychodietetycznych oraz różnego typu warsztatów. Jeżeli jest jakiś temat związany ze zdrowiem, który Cię interesuje napisz w < tym formularzu > lub wybierz dostępny temat:

  • herbaty

  • domowe spa

  • małe abc kobiecości - informacje jak dbać o mięśnie dna miednicy

  • macrama

Raz w miesiącu, właśnie w piątki, będą się odbywać koncerty relaskacyjene miś i gogów. Najbliższy termin to 10.03. Zapraszam na zapisów.


To nie koniec nowości! Już lada dzień pojawi się dodatkowa oferta treningów personalnych! Chcesz być na bierząco? Zapisz się na newsletter!Comments


bottom of page