top of page

Kręgi przedsiębiorczych kobiet

Po wielu medytacjach i przemyśleniach powstały wreszcie kręgi przedsiębiorczych kobiet w ostatecznej wersji.


Spotkania będą odbywać się w niedzielę popołudniu w malutkich 6 osobowych grupach. Będziemy się dzielić nie tylko wsparciem ale i jedzeniem :) Każda uczestniczka jest zaproszona do przygotowania przekąski na spotkanie.

Czeka Cię godzinna praktyka jogi ze mną, za każdym razem w innej intencji. Będę skupiona na poprawie Twojej koncentracji i relaksacji, aby zwiększyć efektywność Twoich działań. Wspólnie odkryjemy, jak wprowadzić medytację w Wasze codzienne życie, by lepiej radzić sobie ze stresem i zwiększyć kreatywność. 💫


Po ćwiczeniach siądziemy sobie wspólnie do jedzenia i opracujemy temat warsztatu. Planuje żeby to były wartościowe spotkania a nie jedynie pogaduchy przy herbatce.


Będziemy korzystać z różnych dobrodziejstw typu ceremonii kakao, tworzenia mandali, czy koncertów mis. Będą to regularne spotkania dla kobiet chcących zwolnić w życiu i poczuć prawdziwą wolność.

Koszt tego spotkania jest symboliczny (20 zł), po to żeby każda kobieta mogła skorzystać z takiego wsparcia. Czas trwania jest umowny - około 3 godziny.


Zapisz się już dziś

bottom of page