top of page
708A8440.jpg

Warsztaty jogi: Akro joga

Przygotuj się na trzy godziny pełne radości, współpracy i odkrywania nowych możliwości!

Podczas tych warsztatów będziemy rozwijać naszą praktykę jogi w wyjątkowy sposób - w parach! Zaczniemy od rozgrzewki, aby przygotować ciało do akro jogi. Następnie rozpoczniemy zabawę, odkrywając różne pozycje i sekwencje w parach. Będziemy stopniowo zwiększać poziom trudności, dostosowując się do umiejętności i komfortu każdej pary. Na zakończenie czeka nas relaksacja, która pozwoli nam w pełni rozluźnić się i odprężyć.

Warsztaty są przeznaczone dla początkujących, więc nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w akro jogi. Naszym celem jest przede wszystkim dobrze się bawić, eksplorować możliwości swojego ciała i budować zaufanie w partnerstwie.

Druga edycja z okazji Walentynek
SOBOTA 10.02 godz 17:00

  • Facebook
  • Instagram

Główne korzyści płynące z praktykowania jogi w parach

708A8464.jpg

Na warsztaty zapraszam ja 
Karolina Niedziele-Kasiarz

Przyjdź ze swoim partnerem lub znajdź nowego partnera na miejscu. Razem przeżyjcie niezapomniane chwile pełne radości i wspólnych osiągnięć!

Nie przegap tej niezwykłej okazji! Liczba miejsc jest ograniczona aby zapewnić największe bezpieczeństwoumożliwić kameralną atmosferę, która pozwoli nam skupić się na indywidualnej opiece i kontroli podczas praktykowania akro jogi.

SOBOTA 10.02
godz 17:00

bottom of page