top of page

O naszym Studio Zdrowia

Psychodietetyczka

Swoje powołanie do praca dietetyka odkryłam już w liceum. Na studiach wybrałam Śląski Uniwersytet Medyczni i tam opanowałam wiedzę teoretyczną. Zakończyłam studia z dyplomem magistra dietetyki klinicznej i ruszyłam w świat. Przez rok pracowałam w Irlandii żeby później wrócić do kraju i otworzyć swoją firmę.

 

W pracy zajmuję się osobami, które mają dość bycia na diecie. Pomagam zmieniać nawyki, wprowadzać przyjemną rutynę, oszczędzać na jedzeniu i układam przykładowe jadłospisy. Jestem do ich dyspozycji tak długo jak tego potrzebują. Wspieram w trudnych chwilach i świętuję każde małe czy duże zwycięstwa.

Teraz specjalizuję się w dietetyce rodzinnej i doradztwie żywieniowym. Zajmuje się moimi podopiecznymi holistycznie i pomagam im na stałe wrócić do zdrowia.

D-436.jpg

Instruktorzy jogi

Jakiś czas temu ukończyłam też kurs instruktora jogi i mogę swoją pasją zarażać innych.

Bycie nauczycielem jogi było moim wieloletnim marzeniem. Kurs pokazał mi jak poprawie wykonywać asany i jak wprowadzać ludzi w pozycje. Uwielbiam zajęcia na sali z grupą wspaniałych ludzi ale cenie sobie bardzo spotkania jeden na jeden.

Dodatkowo poszerzyłam swoje umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi w szkole Art Of Yoga Emilia Burkiewicz.

Do mojego studio jogi w Będzinie zaprosiłam Angelikę i Daniela, który wspaniale uzupełniają i urozmaicają nasz zespół.

FOTO8041.jpg

Rękodzieło i warsztaty

Nasz zespół składa się z wyjątkowych pasjonatów i ekspertów, którzy wspólnie tworzą niepowtarzalną atmosferę w naszym studiu. Każdy nas ma inne pasje i umiejętności po za jogę, które chcemy wam przekazać.

Dodatkowo cały czas nawiązuje nowe znajomości z różnymi wspaniałymi ekspertami w dziedzinie zdrowia. Czeka nas podróż przez wiele tematów i ogrom atrakcji. 

Razem tworzymy harmonijną i wszechstronną przestrzeń, w której możesz odkrywać radość jogi i troszczyć się o swoje zdrowie na wielu poziomach.

angela2.jpeg

Kontakt

Mogę stać się Twoim mentorem żywieniowym już dziś.

+48 519579563

bottom of page