top of page
FOTO8040_edited.jpg

Kurs jogi dla początkujących

Chcesz zacząć swoją przygodę z jogą? Marzy Ci się wyciszenie i większy kontakt z ciałem? Oto miejsce dla Ciebie!

Rozpocznij swoją przygodę z jogą na naszym 8-zajęciowym kursie dla początkujących! Podczas tego intensywnego programu, wprowadzimy Cię w fascynujący świat jogi, łącząc asany, medytację i techniki oddechowe.

Pod czujnym okiem doświadczonej instruktorki jogi, Karoliny, każde zajęcie będzie skoncentrowane na innej sferze praktyki. Od zapoznania się z podstawami po zanurzenie w pozycje odwrócone, odkryjemy różnorodność jogi, która przynosi równowagę i harmonię naszemu ciału i umysłowi.

Zaczniemy od asan siedzących, przechodząc płynnie do pozycji psa z głową w dół i pracy nad biodrami. Nauczymy się również asan stojących, które wzmocnią Twoje ciało i poprawią postawę. Otworzymy klatkę piersiową, rozluźniając napięcie, a także przepracujemy rozciąganie nóg, dając Ci pewność w Twojej praktyce.

Nie zabraknie również pozycji balansujących, które pomogą Ci wzmocnić swoją stabilność i skupienie. Przejdziemy także do pracy z rdzeniem, zwiększając Twoją siłę i elastyczność.

Na końcu zajmiemy się pozycjami odwróconymi, aby poczuć energię odwrócenia perspektywy, doskonaląc równocześnie koordynację i koncentrację.

Rozpocznij swoją drogę do równowagi i wewnętrznego spokoju - zapraszamy na nasz kurs jogi dla początkujących, gdzie odkryjesz nie tylko moc jogi, ale także swoją własną siłę i potencjał!

od wrzenia - 8 spotkań
WTORKI 19:00
SOBOTA 11:00

  • Facebook
  • Instagram

Korzyści praktyki jogi

FOTO8175_edited.jpg

Zajęcia poprowadzę ja - Karolina

Dietetyk kliniczny i certyfikowana instruktorka jogi.

Każde zajęcie zaplanowałam tak, żeby stopniowo rozwijać Twoją jogową praktykę. Będę Cię wspierać na każdym etapie, dostosowując zajęcia do Twoich potrzeb.

Nie przegap tej niezwykłej okazji! Zapisz się do swojej kameralnej grupy już dziś

 od września
WTORKI 19:00
SOBOTY 11:00

Dziękuję że jesteś!

bottom of page