top of page
ciąża

Powrót do formy po ciąży

Od porodu minął już jakiś czas, a Ty wciąż nie czujesz się dobrze ze swoim ciałem? 

Oglądasz kolejne zdjęcia celebrytek o płaskich brzuchach w kilka tygodni po porodzie i wzbudza to w Tobie frustrację?

 

Najwyższa pora, by z tym skończyć!

 

Zapraszamy Cię na wyjątkowe, trzygodzinne warsztaty, w których wiedza psychologiczna spotka się z praktyką jogi i nauką o żywieniu.

Od nas nie dostaniesz narzędzi, by „wrócić do formy”.

Nauczymy Cię, jak zbudować nową – opartą na szacunku i wdzięczności do własnego ciała, harmonijną z Twoim nowym stylem życia i odpowiadającą na Twoje potrzeby.

Psycholożka Marta Bieganowska-Molendowska oraz instruktorka jogi i psychodietetyczka Karolina Niedziela-Kasiarz połączą siły, by pomóc Ci znów poczuć się w swoim ciele jak w dobrym, bezpiecznym domu, o który warto dbać z czułością.

Podczas tych warsztatów będziemy pracować się nad relacją ze zmieniającym się (lub zmienionym) ciałem, uczyć się rozpoznawać i odpowiadać na jego potrzeby. Warsztaty uzupełni łagodna, godzinna praktyka jogowa i rozmowa na temat zdrowego  żywienia.

 

Na warsztaty zapraszamy każdą mamę, która chciałaby nabrać pewności siebie w swoim nowym ciele. Naszym celem jest przede wszystkim zbudowanie dobrej relacji z ciałem w połączeniu ze zdrowymi praktykami dbania o nie.

sobota 16.09 godz 17:00

  • Facebook
  • Instagram

Wsparcie MAMY w pierwszym roku życia dziecka

WhatsApp Image 2023-08-26 at 23.33.39.jpeg

Naszą Panią psycholog znajdziecie w social mediach pod hasłem: oswoić macierzyństwo.

  • Instagram

Marta Bieganowska-Molendowska – jest psycholożką, zajmuje się psychologiczną pomocą okołoporodową w ramach pracy indywidualnej (gabinetowej), jak i pracy z grupami – podczas warsztatów i szkoleń. Organizuje grupy wsparcia dla mam w różnych miejscach na terenie Śląska i Zagłębia. 

Maluszki mile widziane!
Koszt tego bezcennego spotkanie to 70 zł

SOBOTA 16.09
godz 17:00

bottom of page