top of page
IMG_0051.jpg

Hej!

Nazywam się Karolina Niedziela-Kasiarz. Jestem z zawodu dietetykiem a joga i psychologia to moja pasja. Wierzę, że praktyka pomaga wzmocnić zdrowie fizyczne i psychiczne. Żyję jako minimalistka oraz zwolenniczka zero waste i slow life. Jestem mamą dwóch zaradnych  chłopców i żoną wspaniałego artysty ukrytego w ciele pracownika biurowego.

  • Facebook
  • Instagram

Dietetyk

Swoje powołanie do praca dietetyka odkryłam już w liceum. Na studiach wybrałam Śląski Uniwersytet Medyczni i tam opanowałam wiedzę teoretyczną. Zakończyłam studia z dyplomem magistra i ruszyłam w świat. Przez rok pracowałam w Irlandii żeby później wrócić do kraju i otworzyć swoją firmę.

 

W pracy zajmuję się osobami, które mają dość bycia na diecie. Pomagam zmieniać nawyki, wprowadzać przyjemną rutynę, oszczędzać na jedzeniu i układam przykładowe jadłospisy. Jestem do ich dyspozycji tak długo jak tego potrzebują. Wspieram w trudnych chwilach i świętuję każde małe czy duże zwycięstwa.

Teraz specjalizuję się w dietetyce rodzinnej i doradztwie żywieniowym. Zajmuje się moimi podopiecznymi holistycznie i pomagam im na stałe wrócić do zdrowia.

D-436.jpg

Instruktorka jogi

Jakiś czas temu ukończyłam też kurs instruktora jogi i mogę swoją pasją zarażać innych.

Bycie nauczycielem jogi było moim wieloletnim marzeniem. Kurs pokazał mi jak poprawie wykonywać asany i jak wprowadzać ludzi w pozycje. Uwielbiam zajęcia na sali z grupą wspaniałych ludzi ale cenie sobie bardzo spotkania jeden na jeden.

Dodatkowo poszerzyłam swoje umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi w szkole Art Of Yoga Emilia Burkiewicz.

Aktualnie prowadzę zajęcia zbiorowe dla kobiet w ciąży, dla mam z dziećmi (1,5h zajęć - 1h dla mam + 30min dla dzieci) oraz dla dzieci w żłobkach i przedszkolach.

W każdej chwili można się też umówić na indywidualne zajęcia ze mną.

D-401.jpg

Kontakt

Mogę stać się Twoim mentorem żywieniowym już dziś.

+48 519579563

bottom of page