top of page

Nasza kadra

Psychodietetyczka

Swoje powołanie do praca dietetyka odkryłam już w liceum. Na studiach wybrałam Śląski Uniwersytet Medyczni i tam opanowałam wiedzę teoretyczną. Zakończyłam studia z dyplomem magistra dietetyki klinicznej i ruszyłam w świat. Przez rok pracowałam w Irlandii żeby później wrócić do kraju i otworzyć swoją firmę.

 

W pracy zajmuję się osobami, które mają dość bycia na diecie. Pomagam zmieniać nawyki, wprowadzać przyjemną rutynę, oszczędzać na jedzeniu i układam przykładowe jadłospisy. Jestem do ich dyspozycji tak długo jak tego potrzebują. Wspieram w trudnych chwilach i świętuję każde małe czy duże zwycięstwa.

Teraz specjalizuję się w dietetyce rodzinnej i doradztwie żywieniowym. Zajmuje się moimi podopiecznymi holistycznie i pomagam im na stałe wrócić do zdrowia.

D-436.jpg

Instruktorki jogi

Jakiś czas temu ukończyłam też kurs instruktora jogi i mogę swoją pasją zarażać innych.

Bycie nauczycielem jogi było moim wieloletnim marzeniem. Kurs pokazał mi jak poprawie wykonywać asany i jak wprowadzać ludzi w pozycje. Uwielbiam zajęcia na sali z grupą wspaniałych ludzi ale cenie sobie bardzo spotkania jeden na jeden.

Dodatkowo poszerzyłam swoje umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi w szkole Art Of Yoga Emilia Burkiewicz.

Do mojego studio jogi w Będzinie zaprosiłam Kasię Przebiega, która ukończyła kurs jogi w tej samej szkole co ja, czyli: Active Project. Rozpoczyna swoje korki jako instruktorka z wielką pasją i zaangarzowaniem. Spotkacie ją u nas w poniedziałki i piątki.

708A8474.jpg

Trenerka personalna

Kasia poprowadzi indywidualne treningi dopasowane do Twojego stanu zdrowia, aktywności zawodowej czy możliwości. Jest wspaniałą, empatyczną, rewelacyjnie motywującą trenerką. Współpraca z nią będzie wspierać osiągnięcie Twoich celów: uzyskanie większej sprawności fizycznej, zrzucenie kilku zbędnych kilogramów czy rekonwalescencji po przebytej chorobie.

Nasza trenerka posiada wiedzę z zakresu anatomii ciała, treningów i ogólnie zdrowego stylu życia dzięki czemu lepiej zajmie się Twoją drogą do sprawności fizycznej. Jako studentka Akademi Wychowania Fizycznego ma ogromną wiedzę związaną z różnego typu treningami i sportami, dzięki czemu na pewno dopasuje ćwiczenia do Twoich upodobań.

708A8350.jpg

Kontakt

Mogę stać się Twoim mentorem żywieniowym już dziś.

+48 519579563

bottom of page