top of page

Wakacje w Studio Zdrowia Będzin

Niby jeszcze wiosna ale za oknami chyba już lato. Tak czy siak okres urlopowy mamy już w pełni, więc czas na małe zmiany w planie zajęć.


W tym tygodniu kończą się kursy jogi od podstaw! Bardzo dziękuje wszystkim za wspólną praktykę i nie mogę się doczekać naszej dalszej przygody.


W terminie od 9.06 do 15.06 (Karolina) jestem na wczasach, więc na moich zajęciach będą zastępstwa. Jeszcze nie mam pewności kto będzie prowadził moje zajęcia. Na pewno będę godnie zastąpiona. Szczegóły już wkrótce.


OD 10.06 OBOWIĄZUJE NOWY PLAN

plan czerwiec

Potem od lipca jeszcze jedna mała zmiana. NOWOŚĆ! Sensoplastyka dla dzieci w soboty o 11:00 oraz JOGA NA TRAWIE! Jak w zeszły roku całe wakacje praktykujemy przy pałacu Mieroszewskich w Będzinie. Jeżeli jest jednak potrzeba bardziej kameralnych spotkań z jogą w klimatyzowanej sali, to zostaną one przywrócone do planu. Dajcie znać!


WSTĘPNY PLAN OD LIPCA:

plan lipiec

W trakcie wakacji również rozpoczniemy nowy Kurs Jogi Kundalini oprowadzający po wszystkich czakrach! Gorąco zapraszam do śledzenia social mediów i strony, ponieważ wkrótce więcej szczegółów.

Comments


bottom of page