top of page

I urodziny Studio Zdrowia

Nawet nie wiem jak to się stało a minął rok odkąd praktykujemy razem jogę w Będzinie. Zbliżają się więc urodziny naszego studia jogi, i nie mogę się doczekać, aby z Wami to świętować! 🎉

Chciałabym serdecznie podziękować każdemu z Was, kto uczestniczył w naszych zajęciach - zarówno tym, którzy byli z nami od samego początku, jak i tym, którzy dołączyli do nas po drodze. Wasze zaangażowanie i pozytywne podejście sprawiają, że nasze spotkania są wyjątkowe i pełne energii!

Dziękuję również mojej niesamowitej rodzinie za nieustające wsparcie emocjonalne w tym ekscytującym i trudnym przedsięwzięciu. Wasze wsparcie i zrozumienia dodaje mi skrzydeł, żeby dalej spełniać moje marzenia.

Chciałabym także wyrazić ogromną wdzięczność naszym partnerom biznesowym za ich współpracę i wsparcie. Dziękuję Zielonej Propagandzie za dostarczanie naturalnych kosmetyków, Aiia.Stones za piękne kryształy, Winnej Winotece za wyborne wino oraz MitoMiło za wysokiej jakości maty do jogi. Wasza obecność dodaje naszej ofercie wyjątkowego charakteru i jakości!Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za Waszą obecność i wsparcie. Bez Was nie byłoby naszego studia jogi takim, jakim jest teraz. Życzę nam wszystkim dalszych wspaniałych chwil spędzonych razem na macie jogi i zapraszam do świętowania:


NIEDZIELA 3.03 zapraszam na CAŁY DZIEŃ WRAŻEŃ! 10:00 🧘 108 powitań słońca - wejście za free


14:00-15:00 przerwa obiadowa


3x godzina zajęć:🤸

15:00 joga z Danielem - 10zł

16:30 joga z Angeliką - 10zł

18:00 joga z Karoliną - 10zł


Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

Tylko tego dnia będą obowiązywać promocyjne ceny karnetów Przy zakupie karnetu, będzie można uczestniczyć w jednej godzinie zajęć za darmo.

Planuję dla nas TORT 🎂 i drobny poczęstunek


Do zobaczenia ❤️

Comments


bottom of page