top of page

Melodia Ruchu - warsztat Inside Flow

Zapraszam na warsztaty Inside Flow - innowacyjną formę ruchu, która łączy elementy tradycyjnej jogi z tańcem. Jest to stosunkowo nowy styl jogi, ponieważ powstał dopiero 15 lat temu w Niemczech. Jest bardzo popularny właśnie w krajach niemieckojęzycznych, a także w Azji. Ta dynamiczna forma jogi jest doskonała dla każdego, kto ma już pewne podstawy w jodze i szuka odmiany w swojej praktyce.

asana1

TERMIN: sobota 16.03

CZAS: 10:00 - 11:30 CENA: 90 zł


Podczas flow chcemy poruszać się płynnie i powoli, a dodatkowo łączyć nasz ruch z oddechem i tempem muzyki. Praktyka ta wymaga skupienia na każdym ruchu i oddechu, co prowadzi do głębokiego zanurzenia w tu i teraz. Na poziomie fizycznym Inside Flow wymaga nieco siły i elastyczności. Pojawiają się przejścia i pozycje, których nie ma w tradycyjnej jodze. Dzięki temu praktyka jest świeża, nowa, zaskakująca.


Jednym z głównych elementów Inside Flow jest swoboda wyrażania siebie poprzez taniec i ruch. To nie tylko praktyka jogi, ale także forma tańca, która pozwala uczniom wyrazić siebie, poczuć ekscytację i radość. Dodatkowo, kiedy połączymy ruch z dobrze znaną nam muzyką, pozytywne emocje wypełniają całe ciało i umysł.

Całe zajęcia przebiegają w rytm typowo współczesnej muzyki. W płynny i ciągły sposób uczymy się choreografii asana po asanie, przejście po przejściu. Po opanowaniu całej choreografii wykonujemy ją kilkukrotnie do piosenki, do której została ułożona.


asana2

Zobacz tutaj, jak wyglądają zajęcia Inside Flow:


logo-zaglebiejogi

Są to warsztaty gościnne, które poprowadzi dla nas wspaniała Kasia Dąbrowska z Zagłębia Jogi. Rozpoczęła swoją przygodę z jogą, chcąc pozbyć bólu kręgosłupa – została z miłości. Swoje pierwsze zajęcia pamięta, jakby były wczoraj. Ashtanga joga, Mysore style u Bianki Oliveira. W 2017 roku ukończyła akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski RYT200 w szkole Kranti Yoga w Indiach w nurtach Ashtanga i Vinyasa. Od tamtej pory ukończyła ponad 350 godzin warsztatów i szkoleń u nauczycieli takich jak John i Julia Scott, Manju Jois, David Robson i Jelena Vesic, Beata Darowska, Mateusz Deker, Olga Kuriata czy Bianka Zinkiewicz. W 2023 roku została jedną z 13 w Polsce nauczycielek Inside Flow, akredytowanych przez Hie Kima. We wrześniu 2023 spełniła swoje marzenie i otworzyła własne studio jogi - Zagłębie Jogi przy Siemońskiej 11 w Będzinie, gdzie naucza Ashtangi, Vinyasy oraz Inside Flow. Prywatnie Kasia jest mamą dwójki maluchów, w wolnych chwilach (których nie ma wiele) szydełkuje i uprawia bouldering - wspinaczkę bez zabezpieczeń na niskie ściany. 

Comments


bottom of page