top of page

Co to jest joga kundalini?

Joga kundalini to coś co samo do mnie przyszło w postaci wielu pytań a teraz w uosobieniu wspaniałej Angeliki, która nas przeprowadzi prze tą przygodę.


Kundalini Joga to starożytne narzędzie transformacji energii witalnej (emocje - ciało) i mentalnej (umysł), zmierzające do osiągnięcia stanu zadowolenia, radości i mądrości człowieka niezależnie od zewnętrznych czynników. To praktyka, w której asany, techniki oddechowe i mudry współgrają z naszą świadomością, a rozwijająca świadomość uwalnia energię. 🌌 Kundalini Joga jest nazywana często jogą przepływu, ponieważ pomaga uwolnić ciężkie energie skryte w emocjonalnych blokadach.


Już teraz zapraszam do zapisywania się na wspólną praktykę Kundalini Jogi w naszym Studio Zdrowia od sierpnia w każdy poniedziałek o 17:00. Pierwsze zajęcia 7.08 będą bezpłatne, abyście mogli odkryć magię Kundalini Jogi razem z nami. Później, dalsze zajęcia będą dostępne w regularnej cenie jak pozostałe.


Regularna praktyka Kundalini Jogi pozwoli Wam doświadczyć wielu korzyści, takich jak:

  • Uwolnienie się od lęków i fobii

  • Rozładowanie napięć blokujących radość życia

  • Pokonanie blokad na drodze do siły woli i pewności siebie

  • Poskromienie ego i zwiększenie samopoznania

  • Otwarcie serca i zwiększenie subtelniejszego odczuwania

  • Wzmacnianie układu nerwowego i regulacja układu hormonalnego

  • Zwiększenie ruchomości stawów i świadomości ciała

Zapraszamy Was do doświadczenia tej mistycznej podróży z Kundalini Joga, która pomoże Wam odnaleźć równowagę życia i harmonię energii w czakrach. Doświadcz transformacji z najstarszą i najszybszą metodą osiągnięcia harmonii i równowagi w życiu. To rytuał, który wzbogaca duszę i ciało.

Comments


bottom of page