top of page

Joga na świeżym powietrzu: Zanurz się w naturze i odkryj nowe wymiary praktyki

Cieszę się ogromnie, że mogę ogłosić, że latem tego roku będziemy mieć wyjątkową okazję praktykować jogę na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury i zieleni. Pragnę Was zaprosić na nasze zajęcia w pięknym parku przy pałacu Mieroszewskich w Będzinie, które odbędą się w lipcu i sierpniu tego roku o 9:30 w soboty.

Joga na świeżym powietrzu to niezwykłe doświadczenie, które pozwala nam jeszcze bardziej zanurzyć się w harmonii z naturą i czerpać korzyści z jej obecności podczas naszej praktyki. Oto kilka powodów, dlaczego praktykowanie jogi na świeżym powietrzu jest tak wyjątkowe:

  1. Przyjemność w naturze: Praktykowanie jogi na trawie, wśród drzew i zieleni, pozwala nam cieszyć się pięknem otaczającego nas środowiska. To doskonały sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku i połączenie się z przyrodą.

  2. Więcej tlenu, lepsze samopoczucie: Ćwicząc jogę na świeżym powietrzu, mamy dostęp do większej ilości tlenu, co korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, energię i koncentrację. Oddychając czystym powietrzem, możemy jeszcze głębiej zanurzyć się w praktyce.

  3. Ziemia i fundament: Pozycje uziemiające, takie jak wojownicy i trójkąt rozciągnięty, idealnie nadają się do praktykowania na trawie. Ziemia staje się naszym fundamentem, a delikatne nierówności podłoża dodają wyzwania i poprawiają naszą stabilność.

Dołącz do nas na tych wyjątkowych zajęciach jogi na świeżym powietrzu, gdzie będziemy razem łączyć ciało, umysł i naturę. Zapraszam Was do odkrywania nowych wymiarów praktyki jogi, czerpiąc inspirację z otaczającej nas zieleni i śpiewu ptaków. Czuć ziemię pod stopami i równocześnie rozciągać się w przestrzeń - to niezwykłe doświadczenie, które pomoże nam jeszcze głębiej połączyć się z naturą i naszym ciałem.


Nie przegapcie tej okazji do praktyki jogi na świeżym powietrzu!

Spotkajmy się w parku przy pałacu Mieroszewskich w Będzinie.

Od 8 lipca o 9:30 w soboty w lipcu i sierpniu.

Do zobaczenia na macie jogi w otoczeniu natury!

Comments


bottom of page