top of page

Joga w Twoim domu

Zapraszamy do naszego jogowego świata w aplikacji Studio Zdrowia!


Właśnie wystartowała aplikacja mobilna naszego studio. Zapraszam do ściągania: Fit by Wix, aby łatwo rezerwować zajęcia i dostęp do najnowszych aktualności prosto z Twojego urządzenia mobilnego. Dołącz, otwierając link: FIT Masz aplikację? Użyj kodu zaproszenia: WIPN59


Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to także praktyka duchowa, która pozwala nam znaleźć równowagę i harmonię w życiu codziennym. Wierzymy, że nasza aplikacja będzie dla Ciebie świetnym narzędziem w tej podróży odkrywania siebie i poprawy samopoczucia.


Co znajdziesz w naszej aplikacji?

  1. Codzienne mini sesje jogi: Znajdziesz je w zakładce „Programy”. To krótkie praktyki, które pomogą Ci odprężyć się i zregenerować na każdy dzień. Możesz wykonywać je w dowolnym miejscu i czasie!

  2. Zapisy na zajęcia: W zakładce stacjonarnie masz możliwość umówić się na wszystkie nasze praktyki w Będzinie i zakupić również nasze produkty cyfrowe.

  3. Joga indywidualna: Dla osób poszukujących jeszcze większego wsparcia i personalizacji, oferujemy sesje jogi indywidualnej na miejscu. Pierwsze 3 osoby, które się zarejestrują, otrzymają 50% zniżki na pierwszą sesję!

  4. Bądź na bierząco: Na stroni głównej aplikacji masz dostęp do postów z aktualnościami. Tutaj też będą pokazywać się najważniejsze informacje na temat zajęć, zastępstw i zmian w planie.Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może być praktyka jogi dzięki naszej aplikacji. Dzięki niej możesz znaleźć harmonię, zrelaksować się i zadbać o swoje ciało i umysł, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to ochotę.


Z czasem planujemy więcej materiałów wideo dla ułatwienia Ci poszerzania wiedzy i praktyki.

Comentários


bottom of page