top of page

Joga z winem

🍷🧘‍♀️ ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA JOGI Z WINEM! 🧘‍♂️🍷


Czy marzysz o połączeniu odprężającej jogi z przyjemną degustacją wina? Pragniesz zrelaksować się, poczuć błogi spokój i jednocześnie odkryć smaki wyrafinowanych win?


Mamy coś dla Ciebie!

Nasz Studio Jogi zaprasza na niezwykłe zajęcia jogi z winem, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 27 maja - z okazji Dnia Matki. To wyjątkowe połączenie jogi i kultury wina stworzy niezapomniane doświadczenie dla ciała i umysłu.


Co czeka na Ciebie podczas tych zajęć?

Rozpoczniemy 15 minutami zapoznawczymi. Następnie czeka cię godzina ćwiczeń jogi, w trakcie których będziesz włączać w praktykę swój kieliszek wina. A po zakończeniu zajęć przyjdzie czas na degustację poprowadzoną przez nasze doświadczone sommelierki Justynę i Dominikę. Poznasz wiele ciekawostek na temat win i odkryjesz nowe smaki, które harmonijnie skomponują się z Twoją jogową praktyką.


Nasze zajęcia jogi z winem mają wiele korzyści. Oprócz relaksu i przyjemności, wpłyną one również na poprawę Twojego nastroju i redukcję stresu. To świetna okazja, by oderwać się od codziennych trosk i zanurzyć się w atmosferze błogiego odprężenia.

Prowadzącym zajęcia jestem ja - Karolina - certyfikowana instruktorka Hatha Jogi oraz doświadczona dietetyczka. Moje 10-letnie doświadczenie jako trener i nauczyciel pozwoli Ci cieszyć się profesjonalnym prowadzeniem jogi.


Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Nie ma wymagań co do znajomości jogi czy degustacji wina - wszystko dopasujemy do Twojego poziomu i doświadczenia.


Wino oraz przekąski zostaną dostarczone przez nas. Pozwól sobie na niespodziankę i ciesz się lekkimi winami, które idealnie uzupełnią Twoje doświadczenie jogi.


Uwaga! Zajęcia są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.


Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do nas <kilk>

Comments


bottom of page