top of page

Przeprowadzka!

Ostatnie tygodnie okazują się być niesamowicie intensywnym czasem. Otwarcie pierwszego studia jogi było na tyle dużym sukcesem, że miejsce które znalazłam na swoje mini studio okazało się za małe. Nigdy bym się nie spodziewała że dwa miesiące po otwarciu znajdę nam nowe, większe miejsce, tylko dla nas! Dodatkowo jest ono zaledwie 600m = 8min dalej - przy ul. Modrzejewskiej 81 w Będzinie.


Nasz nowy lokal przechodzi jeszcze chwile remont. Otwarcie zaplanowane jest na piątek i sobotę 19-20.05.


PIĄTEK 19.05:

  • 17:00 godzinne bezpłatne zajęcia jogi - Na dobry wieczor mam do zaproponowania vinyasa jogę. Dynamiczną praktykę opartą na ruchu w zgodzie z oddechem. Często prowadzoną poprzez rozszerzania powitań słońca.

  • 18:30 pół godzinna relaksacja prowadzona - Dorośli też lubią bajki! Zapraszam na 30 minut marzeń sennych przy dzwięku dzwonków.

  • 19:30 warsztaty tworzenia botanicznych perfum - Praktyczny warsztat, podczas którego nauczysz się tajników sporządzania własnych mieszanek perfum na bazie najlepszych składników prosto z natury. Każdy z uczestników wykona dwie niepowtarzalne mieszanki i zabierze je ze sobą do domu.

SOBOTA 20.05:

  • 9:30 godzinne bezpłatne zajęcia jogi - Na dobry początek dnia przeprowadzimy spokojną praktykę z dużą ilością rozciągania.

  • EDIT! 11:00 joga dla dzieci - Zajęcia jogi dla dzieci, czyli aktywność fizyczna z elementami mindfulnessi. Zajęcia trwają godzinkę - 30 min na praktykę i 30 min na swobodną zabawę. Płatne 10 zł lub zabawkę. Zbieramy rzeczy do naszej małej bawialni przy jodze :)

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe. Na każde zajęcia jogi w dni otwarte wejdzie 12-15 osób. Warsztaty kosmetyczne i dietetyczne są płatne i pomieści się tam 10 osób.To jeszcze nie koniec atrakcji!

W sobotę 27.05 o 18:00 odbędą się niespotykane zajęcia JOGI Z WINEM!

Będą to zajęcia jogi połączona z piciem wina. Ma to za zadanie ułatwić i uprzyjemnić naszą praktykę. Cały warsztat będzie trwał 2h - pierwsze 15 minut zapoznawczych, godzina ćwiczeń i ostatnie 45 minut to degustacja z pogadanką o winie z sommelier. Joga i wino mają wiele podobnych zalet, jak na przykład hamują procesy starzenia i pomagają w odchudzaniu. Zapisy są już otwarte. Liczba miejsc ograniczona (10 osób). Więcej szczegółów już wkrótce.


ZMIANA: Oto plan ostateczny od 22.05. Planowane są też pewne zmiany w grafiku. Związane jest to raczej z dołożeniem ilości godzin. Proszę o informacje czy proponowany nowy grafik się podoba. Zwłaszcza osoby, które są już moimi klientami!

Comentários


bottom of page