top of page

Niezwykłe doświadczenie akro jogi: Odkryj nową formę praktyki

Joga jest znana z niezliczonych korzyści dla ciała, umysłu i duszy. Odkrywanie różnych stylów jogi daje nam możliwość eksploracji i poszerzania naszych doświadczeń. Jednym z takich fascynujących stylów jest akro joga, która otwiera drzwi do współpracy, zaufania i wzniesienia się ponad indywidualne możliwości.


Czym jest akro joga?

Akro joga, znana również jako joga w parach, to forma jogi, która łączy elementy akrobatyki i jogi. Tutaj dwie osoby pracują razem, aby osiągnąć harmonię, równowagę i piękno w wykonywaniu różnych pozycji. Jeden partner pełni rolę podstawy, zapewniając stabilność, podczas gdy drugi partner pełni rolę latającego, eksplorując różne pozycje w powietrzu. Ta interakcja i wzajemne wsparcie sprawiają, że akro joga jest nie tylko wyjątkowym doświadczeniem fizycznym, ale również duchowym i emocjonalnym.


Korzyści z Akro jogi:

  1. Budowanie zaufania i więzi: Akro joga opiera się na zaufaniu i współpracy między partnerami. Poprzez wykonywanie pozycji w parach, uczestnicy rozwijają zaufanie do siebie nawzajem i budują silne więzi. Wspólnie przeżywane trudności i osiągnięcia wzmacniają relacje i tworzą atmosferę wspólnoty.

  2. Wzmacnianie ciała i gibkości: Praktykowanie akro jogi angażuje całe ciało. Partnerzy muszą wykorzystać swoje mięśnie, aby utrzymać pozycję i utrzymać równowagę. Regularna praktyka akro jogi prowadzi do wzmacniania ciała, zwiększenia elastyczności i poprawy ogólnej wytrzymałości.

  3. Rozwój świadomości ciała i koncentracji: Wykonywanie różnych pozycji w powietrzu wymaga pełnej obecności umysłu i skupienia. Akro joga pomaga nam zwiększyć świadomość naszego ciała, naszych ruchów i naszego oddychania. Ta świadomość przenosi się również na inne aspekty życia, pomagając nam być bardziej obecnymi i skoncentrowanymi.

Jak zacząć?

Zapraszam na nasze warsztaty akro jogi dla początkujących w sobotę 15.07 o 17:00.


Akro joga to fascynujący styl jogi, który przynosi ze sobą wiele korzyści. Nie tylko wzmacnia nasze ciało i umysł, ale również buduje zaufanie, więzi i wspólnotę. Odkrywanie akro jogi może być nowym wyzwaniem, które pozwoli ci przekroczyć granice i eksplorować nowe możliwości. Dla mnie na początku najważniejsza jest dobra zabawa i bezpieczeństwo.


Gotowy/a na dużo śmiechu? Zapisz się na warsztaty TUTAJ!

Comments


bottom of page