top of page

Czym jest joga?

Joga to moja ulubiona forma aktywności fizycznej

Uwielbiam to do tego stopnia, że ukończyłam kurs instruktorski prowadzony przez cudowną Sabiną, w mojej skromnej opinii najlepszą na świecie instruktorkę! Gorąco ją polecam na zajęcia czy kurs. Warto też zdecydować się na wspaniałe, relaksujące weekendy z jogą w górach. Zapraszam na stronę Activ Project i do zapisania się na grupę na fb.


Joga daje korzyści za równo dla ciała jak i dla duszy.

Z dnia na dzień czuje się silniejsza i co raz lepiej rozciągnięta. Kolejne asany przestają być dla mnie wyzwaniem. Jestem na drodze do wzmocnienia ciała do tego stopnia żeby móc spokojnie stanąć na głowie z podporem na przedramionach. Dodatkowo dążę do rozciągnięcia się do szpagatu.

W ciele zmiany widać prawie od razu: mniej bólów pleców czy większa sprawność. Strefa emocjonalna, duchowa potrzebuje więcej czasu. Joga uczy mnie relaksu i odpoczynku. Pomaga mi lepiej wizualizować swoje cele i je osiągać. Uspokaja mnie na co dzień i daje mi narzędzia do zarządzania silnymi emocjami, zwłaszcza gniewem.Jogi można uczyć się na wiele sposobów.

Jesteś ciekawy jak wyglądają zajęcia ze mną? Możemy się spotkać w Bytomiu na siłowni JustGim przy ulicy Narutowicza. Prowadzę tam zajęcia w poniedziałki i środy, a od października również w piątki.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę? Chcesz poznać fundamenty udanej praktyki jogi? Od października przyjmuje zapisy na zajęcia indywidualne w Twoim domu! Do praktyki jogi przydaje się spokój ale dzieci i partnerzy są tu mile widziani. Jeden na jeden nauczę Cię poprawnego wchodzenia w asany. Jest to niezwykle przydatne zanim wybierzesz się na zajęci grupowe, żeby uniknąć kontuzji. Pokaże Ci że wizualizacja czy nawet medytacja nie są trudne i dają nam wiele korzyści.

Jesteś w ciąży lub nie dawno urodziłaś? Od października zapraszam na zajęcia w szkole rodzenia Tercet w Katowicach na osiedlu Witosa przy ulicy Obroki 59. Zajęcie będą odbywać się w czwartki w godzinach dopołudniowych.

Jeżeli chcesz zacząć praktykę ze mną zapisz się tutaj a odezwę się do Ciebie ze szczegółami.2 komentarze

2 Comments


Anna Piotrowicz
Anna Piotrowicz
Sep 26, 2021

Mam w planach w końcu wybrać się na zajęcia z jogi!

Like

Joga jest teraz bardzo popularna, sporo osób się w niej zakochało.

Like
bottom of page