top of page

Otwieramy studio jogi w Będzinie

W sumie to sama w to nie wierze, ale moje marzenia się spełniają!

Znalazłam swoje miejsce! Już marcu tego roku otwieram swoje małe studio jogi! Sala mieści się w poradni NZOZ przy ul. 1 Maja 1 w Będzinie. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do czwartku. W piątki będę przyjmowała klientów na konsultacje psychodietetyczne.Zapraszam wszystkich ma Dzień Otwarty w piątek 3.03 od 16:00! Będzie można:

  • zobaczyć salę do ćwiczeń,

  • wykonać darmową analizę składu ciała,

  • napić się pysznej herbatki,

  • pogadać z naszą kadrą.

Będzie to też ostatni dzień żeby zapisać się na zajęcia w promocyjnych cenach. O godzinie 18:00 są zaplanowane dwa super wydarzenia:

  1. joga ogólna z relaksacją - zajęcia prowadzi Kasia, Karolina poprowadzi relaksację

  2. domowe spa - warsztaty o kosmetykach, które możesz wykonać sama w domu


Joga ogólna to będzie praktyka przewidziana dla każdego. Poziom zajęć dopasujemy do grupy. Zajęcia są darmowe z okazjo dnia otwartego. Po części aktywnej odbędzie się relaksacja. Każdy kto akurat będzie w tym czasie na miejscu będzie mógł odpocząć przy dźwięku dzwonków.


Domowe spa to warsztaty gdzie będzie można wypróbować różne maseczki do twarzy. Dodatkowo razem wykonamy peelingi do ciała. Zachęcam do przyniesienie swojego słoiczka żeby móc zabrać próbki ze sobą do domu.


Spotkania są otwarte dla wszystkich, ale przestrzeń jest ograniczona, więc warto się zapisać. Kontaktować się można mailem: karolina.niedziela.kasiarz@gmail.com lub telefonicznie (dzwoniąc lub smsa) 519579563

zdjęcie znalezione w internecie

DZIEŃ OTWARTY za darmo

PIĄTEK 3.03.2023r. 16:00

ul. 1 Maja 1, Będzin


Comments


bottom of page