top of page

Nowy rok szkolny w Studio Zdrowia

Czy jesteś na to gotowa/y?! Przed nami wrzesień. Nowy rok szkolny. Koniec wakacji. Co robić? Przyjść do Studia Zdrowia w Będzinie. Przedłużamy wakacyjny relaks koncertem a później ruszamy z kopyta rumakiem zdobywanie wiedzy.

Po za codzienną praktyką jogi zapraszam na warsztaty:

  • NIEDZIELA 3.09 16:00 Koncert Handpan - zagra dla nas wspaniała Kasia z @kopalnia_dzwiekow na niesamowitym i magicznym instrumencie perkusyjnym.

  • SOBOTA 9.09 17:00 Warsztaty o samoakceptacji - joga w intencji akceptacji. Wsparcie procesów ciałożyczliwości i akceptacji swoich rozmiarów. Praca nad relacją z jedzeniam.

  • SOBOTA 16.09 17:00 Powrót do formy po ciąży - czyli niepowtarzalne warsztaty z Martą z @oswoicmacierzynstwo, gdzie dotkniemy tematu "formy" jako nie naszego wyglądu a samopoczucia. Łagodna praktyka w intencji spokoju wewnętrznego i odwagi do odpuszczania.

  • SOBOTA 23.09 17:00 Krąg przedsiębiorczych kobiet - spotkanie silnych kobiet biznesu! Wspólna praktyka, pyszne sushi, wsparcie i networking.

  • SOBOTA 30.09 17:00 Kryształowe warsztaty - magiczna Klaudia z @aiia.stones opowie nam jak pracować z kryształami. Każdy dostanie mały upominek i będzie mógł zaprogramować swoje kamienie.

Oczywiście cały czas dostępne są konsultacje psychodietetyczne ze mną oraz joga indywidualna. Można kupić taką usługę w sklepie, a ja skontaktuje się w sprawie idealnego terminu.

Na koniec jeszcze kilka słów pożegnania. Wakacje się już kończą. Lato powoli będzie zamieniać się w jesień. Zajęcia na świeżym powietrzu dobiegają końca. Bardzo cieszę się że udało mi się to zorganizować. Chcę ogromnie podziękować Muzeum Zagłębia w Będzinie za użyczenie nam miejsca. Czuję niesamowitą wdzięczność za tak ciepłe przyjęcie mnie w Będzinie! Dziękuję każdej osobie, która spędziła ze mną czas na trawie i mam nadzieję do zobaczenia za rok.

W między czasie zapraszam do Studio Zdrowia!


Comments


bottom of page